Оцінка для нотаріуса

Оцінка майна для нотаріуса

Нотаріус є об'єктом права власності, а також інших речових прав.

 

Квартира — це слово означає житлове приміщення в будинку, зазвичай з кухнею і передпокоєм, що має окремий вхід і складається з одного або декількох житлових приміщень.

 

Які ж для нотаріальних контор і для нотаріусів цілі і ситуації оцінки? У юридичній практиці зафіксовані випадки оцінки тільки при отриманні спадщини. Однак, у зв'язку з нововведеннями в законодавстві України, а саме Постанова КМУ № 231 від 4 березня 2013 оцінка незалежного оцінювача потрібна практично у всіх випадках при оформленні у нотаріуса.

 

Цілі і ситуації оцінки для нотаріуса (нотаріальних контор)

 

Оцінка для нотаріусів (нотаріату) проводиться у разі спадщини, дарування, купівлі—продажу, при складанні Договору про довічне утримання, а також інших випадках сплати державного мита.

 

Завдання і терміни оцінки спадщини

Задачі оцінки спадщини ясні, а терміни і вартість даних послуг залежить безпосередньо від оцінюваного об'єкта. Оцінка спадщини має свої особливості.

 

За вибором платника для розрахунку держмита організаціями або оцінювачами—фахівцями видається спеціальний документ, в якому вказується оціночна, ринкова або інша вартість майна. Нотаріуси та інші посадові особи не мають компетенції визначати спосіб оцінки для обчислення держмита, а також права вимагати від платника документ, що підтверджує спосіб оцінки.

 

Особливості оцінки для нотаріусів

Оцінка для нотаріуса потрібна для:

— Вступу в спадщину;
— Угод купівлі—продажу;
— Дарування;
— Міни;
— Виділення і відчуження частки;
— Позики, позики
— Інших цілей.

 

Оцінювання нотаріуса може знадобитися для оцінки:

 

1. Нематеріальних активів, цінних паперів, ІС (акції, вексель, облігації, паї, бізнес підприємства, торгові марки і знаки, гудвіл, тощо);


2. Майна:

— автомобілі, мотоцикли, трактори, причепи, комбайни (ін. транспортні засоби);
— квартири, будинки, дачі, офіси, склади, магазини, земельні ділянки (ін. нерухомість);
— літаки, вертольоти, планери (ін. повітряні суду);
— яхти, човни (інші плавзасоби);
— обладнання, верстати (ін. машини та обладнання);
— ін.

 

Якщо Вам потрібна оцінка для нотаріуса в Миколаєві і області звертайтеся до нас, і ми проведемо оцінку швидко, якісно і за доступною ціною.